Nasze marki

Germaine de Capuccini

Profesjonalne kosmetyki z wieloletnią tradycją

Germaine de Capuccini to marka stworzona w 1964r. przez wyjątkową kobietę Carmen Vidal, zwaną hiszpańską Coco Chanel.

Carmen spędziła dzieciństwo w Algierze. Obserwowała tam rytuały pielęgnacyjne kobiet.  Gdy zdobyła wiedzę na temat kosmetologii w Paryżu połączyła ją z doświadczeniem z Algierii. Stworzyła wyjątkowe produkty kosmetyczne, łączące w sobie siłę natury i naukowe podejście. Germaine de Capuccini koncentruje się na urodzie i potrzebach kobiet, podkreślając ich wyjątkowość, niepowtarzalność i wewnętrzne piękno. Dlatego w logo marki pojawił się łabędź, jako symbol doskonałości, piękna, czystości, godności i wdzięku.

Germaine de Capuccini to wysoka jakość produktów opartych o innowacyjne składniki aktywne otrzymywane w procesach biotechnologicznych.

To naturalne i czyste mikrobiologicznie substancje, inspirowane naturalnymi składnikami roślinnymi, spełniające najwyższe standardy jakości. Niezwykłą siłą marki Germaine de Capuccini są oryginalne i efektywne rytuały, inspirowane japońską sztuką pielęgnacji. Każdy zabieg rozpoczyna się specjalnie opracowanym schematem oczyszczania, połączonym z masażem relaksacyjnym i elementami aromatoterapii. Kolejnym krokiem jest diagnoza ekspercka i dobór odpowiedniego programu pielęgnacyjnego, dostosowanego potrzeb skóry oraz oczekiwań klienta. Germaine de Capuccini opracowało szereg procedur pielęgnacji twarzy oraz całego ciała dostosowanych do różnych potrzeb, rodzajów skóry oraz wieku i oczekiwań naszych klientów. Każdy znajdzie dla siebie wyjątkowy rytuał pielęgnujący ciało i zmysły.

 

Zapoznaj się z zabiegami i produktami Germaine de Capuccini dostępnymi w naszym salonie.

zobacz też

Neauvia Hydro Deluxe już jest!
Wzbogaciliśmy naszą ofertę o najbardziej oczekiwany zabieg mezoterapii o jedynym, tak skutecznym składzie.
Trądzik, problemy skórne
Problematyczna skóra to temat poważny i dotyczy zarówno osób w wieku młodzieńczym, jak i dojrzałym.
Zatrzymaj lub cofnij czas!
Zabiegi odmładzające nie muszą kojarzyć się ze skalpelem. Instytut kosmetyczny Ogrody Urody stale podnosi swoją jakość i ofertę zabiegów o najnowsze osiągnięcia kosmetologii i medycyny estetycznej.