O nas

Lubię tu wracać

Ogrody urody

znajdują się w pięknym miejscu Andrychowa, przy spokojnej ulicy Słowackiego, w pobliżu Basenu Miejskiego. Tuż za nami zaczyna się Pańska Góra, gdzie sąsiadujemy z “dzikimi” ogrodami.

Nasz salon powstał z pasji do kosmetologii i fryzjerstwa, z myślą o zaspokojeniu potrzeb różnych osób, a przy tym zachowaniu równowagi między zdrowym duchem i pięknym ciałem. Każdy z zabiegów dostosowany jest do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Anna Buda kosmetolog

Proponujemy

kompleksową paletę usług, umożliwiającą zadbanie o twarz i ciało. Współpracujemy z renomowanymi firmami kosmetycznymi i fryzjerskimi – naszymi partnerami są m.in. Germaine de Capuccini, Nanili, Joico. Korzystamy tylko z najwyższej jakości sprzętu kosmetycznego. Ale to wieloletnie doświadczenie naszego zespołu jest gwarancją wspólnego sukcesu.

Na co szczególnie zwracamy uwagę? Aby u nas panowała miła i ciepła atmosfera. To ważne dla Was i dla nas. Chcemy by każdy poczuł, że to miejsce służy tylko i wyłącznie przyjemnościom, regeneracji sił, zrelaksowaniu ciała i umysłu. Zapraszamy do Ogrodów.

Ewa Chowaniec stylistka fryzur