Aktualności

Trądzik, problemy skórne

Trądzik, problemy skórne, trudna cera – warto wiedzieć.
Ogrody Urody — profesjonalna konsultacja i solidna porcja wiedzy!

Osoby borykające się z trądzikiem różowatym, trądzikiem pospolitym, skórą tłustą oraz suchą, przebarwieniami czy cerą naczynkową znajdą u nas pomoc.

Trądzik pospolity to jeden z najpopularniejszych defektów skóry. Chociaż mogłoby się wydawać, że dotyka wyłącznie osób w wieku dojrzewania, to jest on problemem, z którym często zmagają się również dorośli. Jest wynikiem nieprawidłowej diety, stresu i ekspozycji na
szkodliwe czynniki środowiska, a także skutkiem zaburzeń hormonalnych. Nie bez znaczenia jest również niewłaściwa pielęgnacja i stosowanie obciążających kosmetyków do makijażu.

Nasz wykwalifikowany zespół nie tylko potrafi ocenić źródło wystąpienia trądziku pospolitego, ale również kompleksowo doradzić i zastosować kuracje, które efektywnie rozprawią się ze zmianami skórnymi, raz na zawsze. Wachlarz stosowanych metod w tym salonie jest szeroki, ale każda z nich dopasowywana jest indywidualnie do potrzeb konkretnego klienta. Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych zabiegów i skrupulatnie przebadanym dermatologicznie produktom z najwyższej jakości składnikami,
nasi kosmetolodzy mają skuteczne narzędzia, żeby każdy rodzaj trądziku wyleczyć, a także wyciszyć i złagodzić zmiany nimi wywołane.
Sprawdzone produkty o skoncentrowanej mocy – w naszych zabiegach wykorzystujemy produkty, które są niezawodne dla cery problematycznej. W tak czułym, ważnym dla Klientek i Klientów temacie nie ma bowiem miejsca na rozczarowania!

Polecamy także całą gamę produktów do codziennej pielęgnacji domowej— serum, kremy, maski, ampułki: od ręki i w cenach producenta. Linie kosmetyczne, z którymi współpracujemy, to starannie wybrane, przetestowane i sprawdzone marki najwyższej jakości.

Szczególnym uznaniem naszych klientów z cerą trądzikową cieszą się produkty serii Nanili Professional. Jest to polska, uznana marka stworzona przez naukowców, ekspertów w swojej dziedzinie. Działanie produktów Nanili to przede wszystkim oczyszczenie, odżywienie, nawodnienie, odnowa, wygładzenie, wyrównanie kolorytu, widoczna poprawa kondycji skóry. Dzięki tak wielokierunkowemu zastosowaniu produktów, zespół salonu jest gotów poradzić sobie nawet z najbardziej zaawansowanymi zmianami trądzikowymi. Warto w tym momencie wspomnieć o możliwości wykonania u nas specjalnego o nazwie Acne Ili PEEL, gdzie przy wykorzystaniu produktu Nanili Professional cerze dostarczany jest kwas azelainowy i salicylowy. Polecany jest on szczególnie w przypadku cery z przebarwieniami, trądzikiem oraz dla skóry dojrzałej.

Zabiegi czyli nowoczesne działanie na trądzik pospolity i różowaty. Regularne podnoszenie kwalifikacji naszych specjalistów poprzez m.in. uczestnictwo w szkoleniach, umożliwia wykorzystanie najnowszych technik i zabiegów, które przynoszą oczekiwany przez klientów rezultat. Dużą popularnością w tym miejscu cieszy się między innymi zastosowanie lasera Harmony Dye-VL. Wykazuje on dużą skuteczność w walce z trądzikiem różowatym, a dodatkowo zamyka widocznie poszerzone naczynka krwionośne, usuwa przebarwienia i rumień. Zabieg ten trwa krótko i jest komfortowy, dzięki silnemu chłodzeniu kontaktowemu. Każda osoba, która przez dłuższy czas walczy ze zmianami trądzikowymi, doskonale wie, jak dużym dyskomfortem są potrądzikowe blizny.

Dla naszych kosmetologów jest to wyzwanie, które wieńczymy sukcesem! Dzięki odpowiednim narzędziom i umiejętnościom osiągamy wspaniałe rezultaty. Szczególną uwagę należy tutaj zwrócić na zastosowanie lasera frakcyjnego o nazwie Alma Harmony iPixel Er.YAG. Jego działanie oparte jest przede wszystkim na uszkodzeniu komórek tkanki właściwej skóry. W naturalnym procesie jej odbudowy powstają nowe struktury, które nie tylko wypełniają blizny, ale również nadają twarzy młodzieńczego wyglądu, efektu jędrności i zdrowego oblicza.

Możecie u nas liczyć na specjalistyczną opiekę i długofalowe wsparcie w zapobieganiu nawrotów zmian trądzikowych. W tym celu proponujemy kuracje odżywcze, peelingi i masaże w spokojnej oraz przyjaznej atmosferze, co nie tylko pozwala polepszyć jakość skóry, ale również obniżyć poziom stresu.

zobacz też

Neauvia Hydro Deluxe już jest!
Wzbogaciliśmy naszą ofertę o najbardziej oczekiwany zabieg mezoterapii o jedynym, tak skutecznym składzie.
Zatrzymaj lub cofnij czas!
Zabiegi odmładzające nie muszą kojarzyć się ze skalpelem. Instytut kosmetyczny Ogrody Urody stale podnosi swoją jakość i ofertę zabiegów o najnowsze osiągnięcia kosmetologii i medycyny estetycznej.
Nowości u podologa
Gabinet podologiczny oferuje wiele nowości.