Aktualności

DIVINE™ PRO – odmładzanie

W naszej branży najważniejsze to poszukiwanie nowych, coraz to lepszych rozwiązań, aby spełnić oczekiwania naszych klientek.

DIVINE™ PRO to najwyższej jakości rozwiązanie do odmładzania twarzy obejmujące zwiększanie objętości skóry, redukcję zmarszczek i ujędrnianie bez interwencji chirurgicznej.

Zabiegi są niemal bezbolesne i wymagają minimalnego czasu rekonwalescencji. To zwycięskie połączenie sprawdzonych klinicznie technologii: zabiegu mikroigłowego VoluDerm™, TriPollar® z DMA (dynamiczną aktywacją mięśni) oraz TriFractional™, które współdziałają ze sobą w celu odnowienia zarówno skóry właściwej, jak i naskórka, zapewniając działanie od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

Kuracja VoluDerm™ wykorzystuje technologię mikroigłową z zastosowaniem energii częstotliwości radiowej (RF) w celu zwiększenia objętości warstwy skórnej.

Efekty są łatwo widoczne, szczególnie w rejonach trudnych w pielęgnacji: szyi, obszarze wokół oczu i nad górną wargą.
Zabieg TriPollar® łączy energię częstotliwości radiowej z technologią DMA™ (dynamiczną aktywacją mięśni). Zabieg TriPollar RF polega na kurczeniu włókien kolagenowych w celu uzyskania natychmiastowego efektu napięcia i regeneracji skóry i przynosi długotrwałe rezultaty. Proces DMA stymuluje i uelastycznia podskórne mięśnie, zapewniając liftingujący efekt.
Technologia TriFractional™ zapewnia bezpieczne i skuteczne odbudowywanie skóry, usuwając stare i uszkodzone komórki. Redukuje bruzdy i zmarszczki, ujędrnia i przywraca sprężystość.

Czego możesz oczekiwać?
Ile potrzebujesz zabiegów, aby zobaczyć efekty?

Po zastosowaniu zabiegu TriPollar® z DMA zaobserwujesz efekt natychmiastowego napięcia skóry. Już po pierwszych kuracjach VoluDerm™ i TriFractional™ zobaczysz i poczujesz efekt naturalnego wypełnienia obszarów poddanych zabiegowi. W celu uzyskania najlepszych rezultatów zalecany jest cykl zabiegów.

Czego mogę oczekiwać po zabiegu?

Po zabiegu TriPollar® nie będziesz potrzebować rekonwalescencji i natychmiast doświadczysz efektu napięcia i liftingu skóry. Po zabiegach TriFractional™ i VoluDerm™ może wystąpić niewielkie zaczerwienie lub obrzęk, trwające od kilku godzin do jednego lub dwóch dni, a ewentualne drobne strupki w naturalny sposób wyleczą się po kilku dniach. Ten obszar możesz zakryć makijażem.

Ile trwają zabiegi?

Zabieg na twarz zajmuje około 30 minut i zaraz po nim możesz powrócić do swoich codziennych zajęć.

Jak to działa?

VoluDerm™ jest zabiegiem o znikomej inwazyjności, wykonywanym przy użyciu mikroigieł i fal radiowych, który bezpiecznie i efektywnie przenika do głębokiej warstwy skóry właściwej. Tworzy mikrouszkodzenia, przyczyniając się do syntezy nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.
Zabieg TriPollar® z DMA™ łączy dwie nieinwazyjne technologie, używające energii częstotliwości radiowej w celu uzyskania długotrwałego, natychmiastowego efektu napięcia skóry i redukcji zmarszczek. DMA stymuluje mięśnie twarzy, zwiększając ich napięcie i uelastyczniając je.
Energia częstotliwości radiowej wykorzystywana zabiegu TriFractional™ odmładza zewnętrzną warstwę naskórka. Ten minimalnie inwazyjny zabieg polega na tworzeniu mikrouszkodzeń wywołujących naturalny mechanizm regeneracji organizmu. Stare i uszkodzone komórki skóry są usuwane, a organizm wywarza nową, zdrową skórę.

Zapraszamy – umów się na konsultacje z kosmetologiem!

zobacz też

Neauvia Hydro Deluxe już jest!
Wzbogaciliśmy naszą ofertę o najbardziej oczekiwany zabieg mezoterapii o jedynym, tak skutecznym składzie.
Trądzik, problemy skórne
Problematyczna skóra to temat poważny i dotyczy zarówno osób w wieku młodzieńczym, jak i dojrzałym.
Zatrzymaj lub cofnij czas!
Zabiegi odmładzające nie muszą kojarzyć się ze skalpelem. Instytut kosmetyczny Ogrody Urody stale podnosi swoją jakość i ofertę zabiegów o najnowsze osiągnięcia kosmetologii i medycyny estetycznej.