Nasze marki

Nanili – ekspert dla skór z problemami

Nanili Professional to firma tworząca profesjonalne kosmetyki specjalistyczne do cer dotkniętych problemami: trądziku młodzieńczego, trądziku różowatego, trądziku wieku dojrzałego, do cer tłustych, naczynkowych, z przebarwieniami, z oznakami starzenia i fotostarzenia, do cery suchej i reaktywnej oraz skór podczas terapii farmakologicznych w leczeniu dermatologicznym.

Specjaliści Nanili Professional, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży kosmetologicznej, stworzyli preparaty zawierające wysokie stężenia substancji aktywnych, które są jednocześnie bezpieczne dla skóry i mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn w każdym wieku.

Nanili jest to polską marką zajmująca się głównie skórą problematyczną. Mamy do niej pełne zaufanie ze względu na wieloletnie zaangażowanie firmy w problemy skóry i  rozwiązywanie ich przez tworzenie, i produkcję odpowiednich kosmetyków.
Produkty, które proponują są dla osób szczególnie wymagających.

Jeżeli macie pytania, chcecie się umówić na konsultacje z kosmetologiem piszcie do nas na priv lub na adres: kontakt@ogrodyurody.pl

Chcemy pomagać, a równocześnie móc pokazać Wasze piękno.

zobacz też

Nowości u podologa
Gabinet podologiczny oferuje wiele nowości.
Hit zabiegi ekstremalne!
Już za chwilę wyjazd na wakacje!? Potrzebujesz relaksu, odprężenia? Koniec ze zmęczeniem i stresem.
Promocje wakacyjne
W okresie wakacyjnym mamy dla Was wiele ofert specjalnych.