Aktualności

Nowości u podologa

Katarzyna Pawliwiec prowadzi już od roku gabinet podologiczny w Ogrodach Urody. 

W tym roku wprowadziła do gabinetu nowości, takie jak: badanie stóp, chodu i równowagi. Są to metody diagnostyczne, które służą nie tylko ocenie wad stóp, ich antropometrii i funkcjonalności. Służą również badaniu związku stóp, z wadami postawy, zaburzeń chodu i biegu oraz równowagi. Stanowią więc ważny aspekt diagnostyki postawy i funkcjonalności ciała człowieka.

 

Gabinet podologa dysponuje odpowiednimi urządzeniami, takimi jak:

  • Pedobarograf, który pozwala na badanie stóp i chodu, podczas stania i podczas chodu. Bada również równowagę. 
  • Podoskop czyli tradycyjna metoda badania stóp. Pozwala na obserwację części podeszwowej stopy podczas stania, wykonywanie testów funkcjonalnych, pomiarów antropometrycznych metodą tradycyjną, obserwacji postawy podczas manualnej korekcji me projektowania indywidualnych wkładek ortopedycznych.
  • Podoskaner 2D to komputerowa diagnostyka podoskopowa, która poza funkcjonalnościami podoskopu pozwala na archiwizację wyników oraz uzyskanie niezbędnych wyników antropometrii stopy, za pomocą oprogramowania.

 

  • Plantokonturograf – to tradycyjne urządzenie, które pozwala na odbicie w kalce stopy, odczyt graficzny nacisku poszczególnych obszarów stopy, a w konsekwencji manualne wykonanie pomiarów, wyznaczenie wskaźników obowiązujących w medycynie.

 

Mamy nadzieję, że innowacyjne rozwiązania diagnostyki postawy są odpowiedzią na Wasze potrzeby. Możecie również zamówić  indywidualne wkładki ortopedyczne, elementy korekcyjne oraz obuwie indywidualizowane.

 

Zdrowe stopy bez problemów! Zapraszamy do Ogrodów!

zobacz też

Hit zabiegi ekstremalne!
Już za chwilę wyjazd na wakacje!? Potrzebujesz relaksu, odprężenia? Koniec ze zmęczeniem i stresem.
Promocje wakacyjne
W okresie wakacyjnym mamy dla Was wiele ofert specjalnych.
Pakiet Schwarzy + Endermologia
Kompleksowe działanie i super efekt. Pakiet 2 x 8 zabiegów już teraz!