Aktualności

Schwarzy już w Andrychowie!

Schwarzy – najlepszy i skuteczny!

Kiedy Schwarzy?

Wtedy, kiedy chcesz się odchudzić, wymodelować swoje ciało i chcesz zobaczyć rezultaty!

Cel, który możesz sobie wyznaczyć:

 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • modelowanie ciała
 • budowanie i rzeźbienie mięśni
 • ujędrnianie skóry
 • zwiększenie wytrzymałości mięśnia

Korzystny zabieg:

 • Nieinwazyjny, skuteczny i bezpieczny zabieg
  Nie wymaga okresu rekonwalescencji
  Zabieg trwający max. 20-30 minut (jedna partia ciała)
  Idealne uzupełnienie terapii modelujących ciało

O sprzęcie:

Schwarzy włoskiej marki DEKA to urządzenie wykorzystujące pole elektromagnetyczne do budowania mięśni i modelowania ciała. Autorska technologia FMS, czyli Focused Magnetic Stimulation (Skoncentrowana stymulacja magnetyczna) wyzwala intensywne skurcze w celu dogłębnej stymulacji mięśni, powodując lipolizę w komórkach tłuszczowych oraz apoptozę po uszkodzeniu adipocytów. Oba te działania prowadzą do redukcji tkanki tłuszczowej.

Działa na różne partie ciała – pośladki, brzuch, biodra, nogi i ramiona.

Nieinwazyjne urządzenie oddziałuje na różne obszary ciała, dzięki elektrodzie, która dostosowuje się do kształtu brzucha, pośladków, rąk i nóg powoduje skurcze mięśni poprzez skoncentrowaną energię magnetyczną. Gwałtowna zmiana pola magnetycznego, generowana przez urządzenie, przekazuje prąd bezpośrednio w głąb tkanki mięśniowej, kurcząc ją i uwalniając.

Rezultatami, osiągalnymi w ciągu kilku sesji są: napięcie, wzmocnienie mięśni i redukcja zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

Zabieg można wykonać na wielu partiach ciała takich, jak: pośladki, brzuch, nogi, ramiona. Operator w zależności od wskazań terapeutycznych dobiera odpowiednią moc, długość trwania impulsu oraz czas jego trwania.

Schwarzy, dzięki zastosowanej technologii, nie aktywuje nerwów czuciowych dzięki temu zabieg jest odczuwalny, ale nie jest bolesny.

Zabieg- jak wygląda i ile trwa?

 • Schwarzy wyposażone jest w dwa aplikatory, każdy z nich emituje aż 2,5 tesla mocy, co sprawia, że zabieg jest bardzo skuteczny poprzez dotarcie do głębokich partii mięśni.
 • W zależności od naszej kondycji ciała i mięśni zaleca się wykonanie od 6-8 sesji, a każda z nich trwa ok 30 minut. W tym czasie w obszarze zabiegowym dochodzi od 20 000 do 60 000 skurczy mięśni.
 • Jest to jeden z nielicznych zabiegów, który można wykonać w ubraniu!
 • Nie wymaga również okresu rekonwalescencji – od razu można wrócić do codziennych zajęć.
 • Obszar poddany zabiegowi od razu staje się napięty, ujędrniony i wzmocniony, jednak najlepsze rezultaty widać od 2 do 4 tygodni od ostatniej sesji.

Technologia jest również idealna do łączenia z nieinwazyjnymi urządzeniami, które modelują i wyszczuplają sylwetkę, co jeszcze wzmaga efekty.

Zapewnia programy dla początkujących, standardowy oraz profesjonalny, jak również o wysokiej intensywności na poszczególne partie ciała brzuch, pośladki, nogi i ramiona.

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji:

zadzwoń do nas:  519 535 777

lub

napisz: kontakt@ogrodyurody.pl 

 

Zapraszamy do Ogrodów! A latem plaża z idealnym ciałem!

zobacz też

Neauvia Hydro Deluxe już jest!
Wzbogaciliśmy naszą ofertę o najbardziej oczekiwany zabieg mezoterapii o jedynym, tak skutecznym składzie.
Trądzik, problemy skórne
Problematyczna skóra to temat poważny i dotyczy zarówno osób w wieku młodzieńczym, jak i dojrzałym.
Zatrzymaj lub cofnij czas!
Zabiegi odmładzające nie muszą kojarzyć się ze skalpelem. Instytut kosmetyczny Ogrody Urody stale podnosi swoją jakość i ofertę zabiegów o najnowsze osiągnięcia kosmetologii i medycyny estetycznej.